Hekimlerimiz 

Hekimlerimiz Screenshot 3

Dt.Emre Ogan

Diş Hekimi

Üniversite: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi(Çapa)
İstanbul Üsküdar doğumludur.Mezuniyet sonrası İstanbul’da çeşitli özel diş polikliniklerinde hastalarına beş yıl hizmet vermiştir. 2018 yılından beri ise kurucu hekimi olduğu Özel Dentalsuit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hastalarına tedavi hizmeti vermektedir.
Yurtiçi ve yurtdışı birçok eğitim kongre ve sempozyuma katılmış olup İstanbul Diş Hekimleri Odası üyesidir.
İlgi alanları; zirkonyum porselen kaplamalar, implant üstü protezler,implant ve çene cerrahisi,estetik diş tedavileri,kanal tedavisi,masseter botox.
Evli ve bir çocuk babasıdır.

Hekimlerimiz Screenshot 4

Esra Erkan

Ortodontist

Üniversite: Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
Esra Erkan İstanbul Kadıköy doğumludur. Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduktan sonra Ortodonti doktora eğtimine başlamış ve ortodonti dalında eğitimini sürdürmüştür.
Ortodonti alanında çok sayıda bilimsel toplantı, kurs ve kongreye katılmış olup Türk Ortodonti Derneği, Türk Aligner Derneği, European Orthodontic Society aktif üyesidir.
Özel ilgi alanları fonksiyonel çene ortopedisi, iskeletsel ankraj (minivida) uygulamaları ve şeffaf plaklarla (telsiz) ortodontik tedavidir.

Hekimlerimiz beyza

Dt.Beyza Çizmecioğlu

Diş Hekimi

Üniversite: Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi
İstanbul Kadıköy doğumludur. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunu olup Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Mezuniyet sonrası dört yıl özel polikliniklerde çalıştıktan sonra Dentalsuit ekibine katılarak hastalarına hizmet vermeye başlamıştır.
Çeşitli eğitim ve kongrelere katılmış olup,İstanbul Diş Hekimleri Odası üyesidir.
İlgi alanları; kanal tedavisi,kompozit dolgu tedavileri ,zirkonyum ve porselen kaplamalar ,estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği,bleaching(diş beyazlatma), subgingival-supragingival diş eti tedavileri,gece plağı tedavisi.
Evli ve bir çocuk sahibidir.

Hekimlerimiz bet 2

Dt.Betül Ogan

Diş Hekimi

Üniversite: İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi(Çapa)
İstanbul Kadıköy doğumludur. Mezuniyet sonrası İstanbul’da çeşitli özel diş polikliniklerinde hastalarına dört yıl hizmet verdikten sonra 2018 yılından beri kurucu hekimi olduğu Özel Dentalsuit Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hastalarına tedavi hizmeti vermektedir.
Yurtiçi ve yurtdışı birçok eğitim kongre ve sempozyumlara katılmış olup İstanbul Diş Hekimleri Odası üyesidir.
İlgi alanları;estetik dolgu tedavileri,zirkonyum porselen e.max kaplamalar,çocuk diş hekimliği, bleaching(diş beyazlatma),diş eti tedavileri,kanal tedavisi.
Evli ve bir çocuk sahibidir.

dentalsuit.net© 2018 All rights reserved​